Nasze biuro rachunkowe w Przemyślu świadczy pełną obsługę podatkową.

Rzetelne i fachowe
doradztwo podatkowe

W działalności każdej firmy, jak również w życiu każdego podatnika zdarzają się sytuacje wymagające zasięgnięcia porady w zakresie interpretacji aktów prawnych oraz konkretnych zdarzeń wywołujących skutki podatkowe.

Współpraca z doradcą podatkowym zapewnia bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej i przyczynia się do dynamicznego rozwoju firmy.

Zewnętrzna księgowość – wewnętrzny spokój

Rozliczamy firmy o różnych formach działalności oraz budujemy system raportowania danych finansowych. Nasze usługi mają na celu wsparcie Państwa działań biznesowych oraz zapewnienie pełnej obsługi finansowo - księgowej i kadrowo - płacowej dla firm.

Inne usługi

Proponujemy szereg usług dodatkowych, m.in.:

  • udzielanie porad, przygotowywanie opinii i wyjaśnień z zakresu prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • reprezentowanie Klientów w sprawach karno – skarbowych przed organami podatkowymi i różnymi instytucjami oraz Sądem Administracyjnym
  • pomoc w uzyskiwaniu różnych zaświadczeń w instytucjach skarbowych i państwowych
  • szkolenie z zakresu prawa podatkowego

Szkolenia organizowane są na zgłaszane przez klientów potrzeby, na które jesteśmy otwarci. Szkolenia prowadzi osoba z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w przepisach prawno – podatkowych, w zakresie prowadzenia księgowości i stosowania prawa podatkowego oraz prowadzenia kontroli skarbowych.

Firma Rachunkowo–Konsultingowa „RACHMISTRZ” Wojciech Bobowski

ul. Plac na Bramie 12

37-700 Przemyśl