Nasze biuro rachunkowe w Przemyślu świadczy pełną obsługę podatkową.

Rzetelne i fachowe
doradztwo podatkowe

W działalności każdej firmy, jak również w życiu każdego podatnika zdarzają się sytuacje wymagające zasięgnięcia porady w zakresie interpretacji aktów prawnych oraz konkretnych zdarzeń wywołujących skutki podatkowe.

Współpraca z doradcą podatkowym zapewnia bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej i przyczynia się do dynamicznego rozwoju firmy.

Zewnętrzna księgowość – wewnętrzny spokój

Rozliczamy firmy o różnych formach działalności oraz budujemy system raportowania danych finansowych. Nasze usługi mają na celu wsparcie Państwa działań biznesowych oraz zapewnienie pełnej obsługi finansowo - księgowej i kadrowo - płacowej dla firm.

O firmie

Firma Rachunkowo-Konsultingowa "RACHMISTRZ"

Nasze biuro rachunkowe od wielu lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie finansowo - księgowym. Od 1993 r. nasze biuro rachunkowe w Przemyślu zapewnia naszym Klientom kompleksową obsługę w zakresie doradztwa podatkowego, rachunkowości, płac i kadr, jednocześnie pomagając w trudnych kwestiach prawno - podatkowych, oferując praktyczne rozwiązania.

Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć doświadczenie w zakresie obsługi firm działających w różnych segmentach gospodarki. Obsługujemy klientów indywidualnych, a także podmioty gospodarcze o bardzo zróżnicowanej formie organizacyjnej: osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki jawne, komandytowe, fundacje, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Niektórzy nasi klienci współpracują z nami nieprzerwanie od kilkunastu lat.

Ze swej strony zapewniamy indywidualną obsługę, dostosowując się do potrzeb Klientów. Ponosimy odpowiedzialność za oferowane usługi, jak również odnosząc się do zasad etyki zawodowej, gwarantujemy poufność.

Zakres świadczonych usług

Firma „RACHMISTRZ” świadczy usługi z zakresu:
  • doradztwa podatkowego
  • księgowości
  • obsługi kadr i płac z uwzględnieniem ZUS
  • doradztwa kadrowego

Jakość

Jakość świadczonych usług gwarantowana jest wpisem na listę licencjonowanych Doradców Podatkowych - nr wpisu 05815. Ponadto nasza firma objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej i odpowiedzialności karno - skarbowej zgodnie z ustawą o doradztwie podatkowym.

Priorytetem naszego biura rachunkowego jest zapewnienie Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie obowiązków i reprezentowanie ich przed organami podatkowymi, sądami i jednostkami ZUS, zapewniając sprawne i profesjonalne wsparcie oraz pomoc niemal w każdej sytuacji.

To nas wyróżnia:
  • wiedza i doświadczenie
  • dobra lokalizacja
  • dostęp online
Również z Państwem chętnie podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Firma Rachunkowo–Konsultingowa „RACHMISTRZ” Wojciech Bobowski

ul. Plac na Bramie 12

37-700 Przemyśl